Our range of products include ss balcony glass railing, main door glass and frameless glass partition.
₹ 1800 / Square Feet Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Usage/Application | Home |
| Position | Balcony |
| Design | Panel |
| Glass Type | Tempered Glass |
| Material | Glass |
| Color | Transparent |
| Surface Finish | Finished Polished |
Minimum order quantity: 100 Square Feet
₹ 300 / Square Feet Get Latest Price
| Usage/Application | Home |
| Thickness | 4mm |
| Pattern | Plain |
| Finish | Polished |
| Color | Transparent |
| Application | Home |
| Height | 8 Ft |
₹ 400 / Square Feet Get Latest Price
| Thickness | 8 mm |
| Material | Gypsum |
| Usage/Application | Commercial |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Shape | Rectangular |
| Brand | Dorma Ozone |
Minimum order quantity: 300 Square Feet
Mr. Anil Kumar (Proprietor)
AGS Aluminium Enterprises
House No 5-6-59/1, Sangeeth Nagar Colony, Hyderabad - 500054, Telangana, India